Komplet w bolesławieckim, klasycznym wzorze. Produkty są ręcznie malowane, a następnie wypalane w piecu zgodnie z tradycją ceramiki bolesławieckiej.

Produkty unikatowe, wykonywane w całości ręcznie. Ceramika kamionkowa, farby pochodzenia naturalnego. Produkty dopuszczone do kontaktu z żywnością. Przystosowane do używania w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych oraz w zmywarkach. Z uwagi na ręczną metodę produkcji możliwe są niewielkie odstępstwa w zakresie kształtu naczynia oraz wzoru zdobienia pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami w ramach danej serii.


Specyfikacja produktu

Czajnik:

  • Pojemność – 1,2 l
  • Wysokość – 15 cm
  • Średnica – 20 cm
  • Zmywarka – Tak
  • Kuchenka mikrofalowa – Tak

Podgrzewacz:

  • Wysokość 9 cm
  • Średnica 15 cm

Czajnik z podgrzewaczem Kropki, Ceramika Bolesławiec

Ostatnia sztuka na stanie!

Bolesławiecka tradycja

Oferujemy autentyczną ceramikę bolesławiecką, ręcznie tworzoną i zdobioną przez mistrzów rzemiosła. Każdy produkt to unikalne dzieło sztuki kontynuujące wielowiekową tradycję.

Eksperckie doradztwo

Nasz zespół pasjonatów ceramiki służy fachową wiedzą i pomocą w wyborze idealnych produktów do Twojego domu lub na prezent.

Naturalne i bezpieczne

Ceramika bolesławiecka to gwarancja naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Nasze wyroby są bezpieczne w kontakcie z żywnością i przyjazne dla środowiska.

Bezproblemowe zakupy

Zapewniamy szybką wysyłkę, bezpieczne opakowania i różnorodne metody płatności, by zakupy były dla Ciebie przyjemnością.

Galeria Bolesławiec

ul. Tyniecka 161

Kraków 30-376

519703498

Napisz do nas: kontakt@galeriaboleslawiec.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz i odbierz specjalny kod rabatowy dla nowych subskrybentów.

Copyright © 2020 Galeria Bolesławiec