Forma na tartę


Piękna, duża forma na tartę w niebieskim, świątecznym wzorze z domkami. Ceramiczna forma została wykonana ręcznie metodą stempelkową. Podobnie jak inne naczynia ceramiczne z Bolesławca, jest bardzo odporna i trwała. Produkt wysokiej jakości przeznaczony do przygotowania tart zarówno na słono, jak i na słodko. Forma jest przystosowana do używania w piekarniku i odporna na wysokie temperatury. Wystarczy na 4 osoby.

Produkt unikatowy, wykonany w całości ręcznie. Ceramika kamionkowa, farby pochodzenia naturalnego. Produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością. Przystosowany do używania w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych oraz w zmywarkach. Z uwagi na ręczną metodę produkcji możliwe są niewielkie odstępstwa w zakresie kształtu naczynia oraz wzoru zdobienia pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami w ramach danej serii.


Specyfikacja Produktu

  • Średnica – 28 cm
  • Wysokość – 6 cm
  • Zmywarka – Tak
  • Piekarnik – Tak
  • Kuchenka mikrofalowa – Tak

Forma do pieczenia lub na tartę duża Niebieskie Świąteczne Domki, Ceramika Bolesławiec

Ostatnia sztuka na stanie!

Bolesławiecka tradycja

Oferujemy autentyczną ceramikę bolesławiecką, ręcznie tworzoną i zdobioną przez mistrzów rzemiosła. Każdy produkt to unikalne dzieło sztuki kontynuujące wielowiekową tradycję.

Eksperckie doradztwo

Nasz zespół pasjonatów ceramiki służy fachową wiedzą i pomocą w wyborze idealnych produktów do Twojego domu lub na prezent.

Naturalne i bezpieczne

Ceramika bolesławiecka to gwarancja naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Nasze wyroby są bezpieczne w kontakcie z żywnością i przyjazne dla środowiska.

Bezproblemowe zakupy

Zapewniamy szybką wysyłkę, bezpieczne opakowania i różnorodne metody płatności, by zakupy były dla Ciebie przyjemnością.

Galeria Bolesławiec

ul. Tyniecka 161

Kraków 30-376

519703498

Napisz do nas: kontakt@galeriaboleslawiec.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz i odbierz specjalny kod rabatowy dla nowych subskrybentów.

Copyright © 2020 Galeria Bolesławiec