Kwiatowa Symfonia w Porcelanie: Unikatowy Komplet Bolesławiecki

Esencja Piękna

Wyobraź sobie dzieło sztuki, które możesz trzymać w dłoniach. Oto on – zjawiskowy duet czajniczka i filiżanki, na których tańczą delikatne bratki. To nie zwykła ceramika, to poetycka opowieść o wiośnie zamknięta w porcelanie.

Kunszt Rzemiosła

Każdy element tego kompletu to owoc pasji polskich artystów. Ręcznie formowane i malowane z precyzją godną mistrzów renesansu, naczynia te są żywym świadectwem tradycji bolesławieckiej. To nie produkcja, to kreacja – każdy egzemplarz niesie w sobie duszę twórcy.

Funkcjonalność Spotyka Sztukę

Nie daj się zwieść ich delikatności – te cuda są stworzone do codziennego użytku. Odporne na kaprysy nowoczesnej kuchni, przetrwają próbę czasu i technologii. Mikrofalówka? Proszę bardzo. Zmywarka? Żaden problem. Piekarnik? Z przyjemnością.

Dar Godny Króla

Szukasz prezentu, który wyrazi więcej niż tysiąc słów? Ten zestaw to nie tylko naczynie – to skarbnica wspomnień czekających, by je stworzyć. Każdy łyk kawy czy herbaty stanie się ceremonią, a zwykły poranek zamieni się w chwilę luksusu.

Specyfikacja Techniczna

  • Czajnik: Wysokość 13,5 cm, Pojemność 600 ml
  • Filiżanka: Wysokość 5,5 cm, Pojemność 250 ml
  • Spodek: Średnica 18 cm
  • Kompatybilność: Zmywarka, Kuchenka mikrofalowa, Piekarnik

Ostrzeżenie

Uwaga: Ten produkt może wywołać nagły przypływ zachwytu i niepohamowaną chęć urządzenia herbacianego przyjęcia. Producent nie ponosi odpowiedzialności za uzależnienie od piękna i luksusu.

DUMA POLSKIEGO RĘKODZIEŁA

Komplet okrągły czajniczek z filiżanką Jasne Bratki, Ceramika Bolesławiec

Mała ilość: zostało tylko 3 sztuki

Bolesławiecka tradycja

Oferujemy autentyczną ceramikę bolesławiecką, ręcznie tworzoną i zdobioną przez mistrzów rzemiosła. Każdy produkt to unikalne dzieło sztuki kontynuujące wielowiekową tradycję.

Eksperckie doradztwo

Nasz zespół pasjonatów ceramiki służy fachową wiedzą i pomocą w wyborze idealnych produktów do Twojego domu lub na prezent.

Naturalne i bezpieczne

Ceramika bolesławiecka to gwarancja naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Nasze wyroby są bezpieczne w kontakcie z żywnością i przyjazne dla środowiska.

Bezproblemowe zakupy

Zapewniamy szybką wysyłkę, bezpieczne opakowania i różnorodne metody płatności, by zakupy były dla Ciebie przyjemnością.

Galeria Bolesławiec

ul. Tyniecka 161

Kraków 30-376

519703498

Napisz do nas: kontakt@galeriaboleslawiec.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz i odbierz specjalny kod rabatowy dla nowych subskrybentów.

Copyright © 2020 Galeria Bolesławiec