Ceramiczna Miseczka


Ceramiczna miseczka w pięknym, bolesławieckim wzorze. Zapiekacz jest zgrabny i poręczny. Naczynie zostało wykonane ręcznie, metodą stempelkową. Podobnie jak inne naczynia ceramiczne z Bolesławca, jest bardzo odporne i trwałe. Miseczka może posłużyć zarówno jako naczynie na orzechy czy suszone owoce, jak i do zapiekania gorących potraw, np. pasztetów. Można używać jej w piekarniku, jest odporna na wysokie temperatury.

Produkt unikatowy, wykonany w całości ręcznie. Ceramika kamionkowa, farby pochodzenia naturalnego. Produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością. Przystosowany do używania w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych oraz w zmywarkach. Z uwagi na ręczną metodę produkcji możliwe są niewielkie odstępstwa w zakresie kształtu naczynia oraz wzoru zdobienia pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami w ramach danej serii.


Specyfikacja Produktu

  • Długość – 17 cm
  • Szerokość – 12 cm
  • Wysokość – 5 cm
  • Zmywarka – Tak
  • Piekarnik – Tak
  • Kuchenka mikrofalowa – Tak

Miseczka – Zapiekacz średni Kropki, Ceramika Bolesławiec

Ostatnia sztuka na stanie!

Bolesławiecka tradycja

Oferujemy autentyczną ceramikę bolesławiecką, ręcznie tworzoną i zdobioną przez mistrzów rzemiosła. Każdy produkt to unikalne dzieło sztuki kontynuujące wielowiekową tradycję.

Eksperckie doradztwo

Nasz zespół pasjonatów ceramiki służy fachową wiedzą i pomocą w wyborze idealnych produktów do Twojego domu lub na prezent.

Naturalne i bezpieczne

Ceramika bolesławiecka to gwarancja naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Nasze wyroby są bezpieczne w kontakcie z żywnością i przyjazne dla środowiska.

Bezproblemowe zakupy

Zapewniamy szybką wysyłkę, bezpieczne opakowania i różnorodne metody płatności, by zakupy były dla Ciebie przyjemnością.

Galeria Bolesławiec

ul. Tyniecka 161

Kraków 30-376

519703498

Napisz do nas: kontakt@galeriaboleslawiec.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz i odbierz specjalny kod rabatowy dla nowych subskrybentów.

Copyright © 2020 Galeria Bolesławiec