Pojemnik Kura


Oryginalna, ręcznie malowana kura w unikatowym, kwiatowym wzorze. Kura może posłużyć jako naczynie do zapiekania oraz jako reprezentacyjna ozdoba na stół, w której można podać posiłek. To przykład ceramiki bolesławieckiej, która cechuje się trwałością i jest bardzo dobrej jakości. Kura jest ręcznie malowana, a następnie wypalana w piecu zgodnie z tradycją ceramiki bolesławieckiej. Niecodzienny kształt i wzór sprawiają, że produkt może okazać się wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby.

PRODUKT POLSKI


Specyfikacja Produktu

  • Wysokość kury – 21 cm
  • Długość kury – 24 cm
  • Szerokość kury – 20 cm
  • Wysokość spodu – 7 cm
  • Zmywarka – Tak
  • Piekarnik – Tak
  • Kuchenka mikrofalowa – Tak

Pojemnik Kura Łąka i Motyl, Ceramika Bolesławiec

Mała ilość: zostało tylko 2 sztuki

Bolesławiecka tradycja

Oferujemy autentyczną ceramikę bolesławiecką, ręcznie tworzoną i zdobioną przez mistrzów rzemiosła. Każdy produkt to unikalne dzieło sztuki kontynuujące wielowiekową tradycję.

Eksperckie doradztwo

Nasz zespół pasjonatów ceramiki służy fachową wiedzą i pomocą w wyborze idealnych produktów do Twojego domu lub na prezent.

Naturalne i bezpieczne

Ceramika bolesławiecka to gwarancja naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Nasze wyroby są bezpieczne w kontakcie z żywnością i przyjazne dla środowiska.

Bezproblemowe zakupy

Zapewniamy szybką wysyłkę, bezpieczne opakowania i różnorodne metody płatności, by zakupy były dla Ciebie przyjemnością.

Galeria Bolesławiec

ul. Tyniecka 161

Kraków 30-376

519703498

Napisz do nas: kontakt@galeriaboleslawiec.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz i odbierz specjalny kod rabatowy dla nowych subskrybentów.

Copyright © 2020 Galeria Bolesławiec