Piękny półmisek w kształcie serca ozdobiony wspaniałym, kwiatowym wzorem. Półmisek jest wykonany i malowany ręcznie. Naczynie jest przykładem ceramiki bolesławieckiej, która cechuje się trwałością i jest bardzo dobrej jakości. Ceramiczny półmisek jest piękną ozdobą. Ceramiczny półmisek jest idealny na ciasta, przekąski, słodycze lub jako dekoracja. Może być dobrym i praktycznym prezentem dla bliskiej osoby.

Produkt unikatowy, wykonany w całości ręcznie. Ceramika kamionkowa, farby pochodzenia naturalnego. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Przystosowany do używania w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych oraz w zmywarkach. Z uwagi na ręczną metodę produkcji możliwe są niewielkie odstępstwa w zakresie kształtu naczynia oraz wzoru zdobienia pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami w ramach danej serii.

PRODUKT POLSKI


Specyfikacja Produktu

  • Długość – 23 cm
  • Szerokość – 21 cm
  • Wysokość – 2 cm
  • Waga – 800 g
  • Zmywarka – tak
  • Kuchenka mikrofalowa – tak

Półmisek w kształcie serca Drobne Bratki, Ceramika Bolesławiec

Ostatnia sztuka na stanie!

Bolesławiecka tradycja

Oferujemy autentyczną ceramikę bolesławiecką, ręcznie tworzoną i zdobioną przez mistrzów rzemiosła. Każdy produkt to unikalne dzieło sztuki kontynuujące wielowiekową tradycję.

Eksperckie doradztwo

Nasz zespół pasjonatów ceramiki służy fachową wiedzą i pomocą w wyborze idealnych produktów do Twojego domu lub na prezent.

Naturalne i bezpieczne

Ceramika bolesławiecka to gwarancja naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Nasze wyroby są bezpieczne w kontakcie z żywnością i przyjazne dla środowiska.

Bezproblemowe zakupy

Zapewniamy szybką wysyłkę, bezpieczne opakowania i różnorodne metody płatności, by zakupy były dla Ciebie przyjemnością.

Galeria Bolesławiec

ul. Tyniecka 161

Kraków 30-376

519703498

Napisz do nas: kontakt@galeriaboleslawiec.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz i odbierz specjalny kod rabatowy dla nowych subskrybentów.

Copyright © 2020 Galeria Bolesławiec