Ceramiczny zestaw do przypraw – kogut i kura, w pięknym wzorze z bratkami. Wysokiej jakości komplet jest bardzo zgrabny, poręczny i praktyczny. Dekoracja została wykonana ręcznie. Podobnie jak inne naczynia ceramiczne z Bolesławca, kogut i kurka są bardzo odporne i trwałe. Zestaw do przypraw jest pięknym i praktycznym uzupełnieniem do zastawy.

Produkt unikatowy, wykonany w całości ręcznie. Ceramika kamionkowa, farby pochodzenia naturalnego. Produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością. Przystosowany do używania w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych oraz w zmywarkach. Z uwagi na ręczną metodę produkcji możliwe są niewielkie odstępstwa w zakresie kształtu naczynia oraz wzoru zdobienia pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami w ramach danej serii.


Specyfikacja Produktu

Kogut:

  • Wysokość – 7,5 cm
  • Długość – 5 cm
  • Zmywarka – Tak
  • Kuchenka mikrofalowa – Tak

Kura:

  • Wysokość – 6 cm
  • Długość – 7 cm
  • Zmywarka – Tak
  • Kuchenka mikrofalowa – Tak

 

PRODUKT POLSKI

Zestaw do przypraw – kogut i kurka, wzór Drobne Bratki, Ceramika Bolesławiec

Produkt niedostępny

Bolesławiecka tradycja

Oferujemy autentyczną ceramikę bolesławiecką, ręcznie tworzoną i zdobioną przez mistrzów rzemiosła. Każdy produkt to unikalne dzieło sztuki kontynuujące wielowiekową tradycję.

Eksperckie doradztwo

Nasz zespół pasjonatów ceramiki służy fachową wiedzą i pomocą w wyborze idealnych produktów do Twojego domu lub na prezent.

Naturalne i bezpieczne

Ceramika bolesławiecka to gwarancja naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Nasze wyroby są bezpieczne w kontakcie z żywnością i przyjazne dla środowiska.

Bezproblemowe zakupy

Zapewniamy szybką wysyłkę, bezpieczne opakowania i różnorodne metody płatności, by zakupy były dla Ciebie przyjemnością.

Galeria Bolesławiec

ul. Tyniecka 161

Kraków 30-376

519703498

Napisz do nas: kontakt@galeriaboleslawiec.pl

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz i odbierz specjalny kod rabatowy dla nowych subskrybentów.

Copyright © 2020 Galeria Bolesławiec